Громадська організація “Молодіжний рух “Шифт” (ГО Шифт) була заснована влітку 2018 року та займається розвитком підприємницького мислення молоді.

За 2 роки організація реалізувала низку проєктів: літній табір з соціального підприємництва, “Соціальне підприємництво для молоді зі сходу”, школа підприємництва для підлітків “IdeaShift”, та інші. Зараз в Краматорську, в партнерстві з Донецьким обласним молодіжним центром,  та за сприянням програми “Економічна підтримка східної України” ГО Шифт реалізує проєкт “Арт-коворкінг: креативне підприємництво для молоді”. Це простір, в якому молоді люди можуть реалізувати свої підприємницькі ідеї, використовуючи обладнання Арт-коворкінгу. Це можливість створити свій прототип за допомогою консультантів, протестувати його та розробити свою бізнес-модель. Пошив сумок, рюкзаків та бананок з вживаного одягу, виготовлення авторських блокнотів, стікерпаків та листівок,  створення колажів та друку на футболках - ось далеко не повний перелік того, що роблять резиденти Арт-коворкінгу. Все для того, щоб у молоді Краматорська з’явилась творча впевненість, бо творчість - одна з найважливіших потреб людини.

 

Арт-коворкінг знаходиться за адресою Паркова 99 та працює з 12 до 19 у будні дні.

 

До кінця цього року для мешканців Краматорську Арт-коворкінг працює безкоштовно, але потрібно зареєструватись, заповнивши анкету https://forms.gle/NLfJzwi8V45MX3ob8

 

Для молоді віком від 15 до 23 років в Арт-коворкінгу будуть проходити безкоштовні майстеркласи з техніки колажування для створення зображень та  друку на футболках, створенню власного щоденника, створення упаковки, створення наліпок та стікерпаків, апсайклінгу та створенню сумок та іграшок з вживаного одягу. Щоб взяти участь у майстеркласі потрібно заповнити анкету https://forms.gle/YdSXEJn9PiTfcVyL8, та пройти конкурсний відбір.

 

Для учасників, які мотивовані заробляти кошти на власних вміннях та створенні креативного продукту буде організована навчальна програма “креативне підприємництво” та навчальний візит до креативних фірм Івано-Франківська

Additional information