Учасники мали змогу обговорити наступні теми та питання: хто така молодь, що таке покоління Z, цільова аудиторія молодіжного центру, як робити дослідження серед молоді та у громаді та обмінятися досвідом з вирішення болючих питань.

02.07 – круглий стіл «Роль молодіжних центрів у формуванні громадянської позиції молоді»

Дослідження   ціннісних орієнтацій молоді та їх впливу на формування громадянської позиції молодої особистості – ось основна думка онлайн – заходу.

07.07 - онлайн –конференція  «Ресурсне забезпечення молодіжних центрів»

Мета: підвищення обізнаності керівників молодіжних центрів щодо фінансової стратегії центрів; фандрейзинг: чим ми цікаві бізнесу і як залучитися підтримкою приватного сектору; краундфандинг: як залучати кошти від громади та наших бенефіціарів; які платні послуги може надавати комунальний та громадський центр.

Кількість учасників: 30 осіб

09.07 – вебінар «SMM у молодіжних центрах»

Під час вебінару були розкритті наступні  теми: планування, звітність та ssm - просування інтернет - ресурсів молодіжних центрів Донецької області.

Загалом, за час реалізації онлайн проєкту «Pro_СВІТИ_МЦ» були вивчені, обговорені та розроблені алгоритми дій саме з тих питань, які першочергово хвилювали та цікавили учасників проєкту.

Доречи, всі учасники висловили побажання при першій нагоді зустрітися офлайн та продовжити плідну роботу!

Additional information