Мета тренінгу: сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Завдання тренінгу: забезпечити учасників необхідним базовим рівнем знань для реалізації успішної молодіжної політики; налагодити діалог між представниками різних галузей молодіжної політики; надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Учасниками та учасницями тренінгу були лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях,  керівники молодіжних центрів та працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу учасники та учасниці, крім отриманих знань та усвідомлення  понять, отримали відповіді на хвилюючи питання, мали можливість попрактикуватися, обмінятися досвідом, знайти партнерів для реалізації спільних проєктів в молодіжній роботі, а також презентувати роботу своїх організації.

Наразі, потреба молодіжних центрів, установ, що працюють з молоддю в Донецькій області, у кваліфікованих спеціалістах задовольняється - 22 фахівця з впровадження молодіжної політики в Донецькій області отримають Свідоцтва встановленого зразка.

 

 

Additional information