Завдання тренінгу: забезпечити учасників необхідним базовим рівнем знань для реалізації успішної молодіжної політики; налагодити діалог між представниками різних галузей молодіжної політики; надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Учасницями тренінгу були лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу учасники та учасниці, крім отриманих знань та усвідомлення  понять, отримали відповіді на хвилюючи питання, мали можливість попрактикуватися, обмінятися досвідом, знайти партнерів для реалізації спільних проєктів в молодіжній роботі, а також презентувати роботу своїх організації.

В рамках робочої поїздки тренінг відвідали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук та начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Під час спілкування з учасницями тренінгу Юлія Костюніна зазначила:

«Основна ціль та функція молодіжної політики – це надати молоді можливість знайти своє місце в суспільстві, а також змінити суспільний підхід від «молодь як проблема» до «молодь як ресурс», таким чином звертаючи основну увагу на якість життя та соціальне включення молоді.

Молодіжна політика може бути функціональною тільки тоді, якщо вона розробляється у тісному партнерстві з молоддю, молодіжними групами/НУО, ширшим суспільством, експертною й дослідницькою спільнотою».

 

 

Additional information