Мільярди тон сміття потрапляють в навколишнє середовище кожного року, але разом із 5% усього населення України та мільйонами людей зі 180 країн світу ми зможемо змінити це – Зробити світ чистим разом! Акція «Всесвітній день прибирання» – це масштабний привід, щоб привернути увагу людей до проблеми забруднення навколишнього середовища та навчити суспільство, як кожен може робити внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації. Працювати наодинці  не ефективно, тому ми робимо заклик до дій та прибирання планети в один день. Тисячі громад об'єднаються та діятимуть як одна, створюючи «зелену хвилю» від Нової Зеландії до Гаваїв.

Згідно з доповіддю Фонду Еллен Макартур, 2016 року кількість сміття, скинутого в світовий океан кожну хвилину прирівнюється до вмісту одного сміттєвоза. Якщо не приймати ніяких дій, очікується збільшення до двох в хвилину до 2030 року та чотири за хвилину до 2050 року. Тому спільна робота з місцевими лідерами, урядом та організаціями є першим невідкладним кроком у захисті як водного середовища, так і суші.

Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» (Лец ду іт Юкрейн) спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World

Міжнародна громадська організація Let’s Do It! World є одним акредитованим партнером програми по навколишньому середовищі в ООН. У 2018 році організацію Let’s Do It! World нагороджено премією Громадянина Європи від Європейського парламенту.

Долучайся до акцій з прибирання у Донецькій області та у своєму місті.

Additional information