26-27 вересня 2020 року у м. Святогірськ за ініціативи управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації  та ГО "Моє покоління" відбулась підготовка 35 спеціалістів для реалізації проєкту "Школа відповідального батьківства".

35 його учасників та учасниць, серед яких була і методистка Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, представляли різні галузі професійної роботи. А саме: психологія, педагогіка, соціальні робота, виховна робота з молоддю.  Представники  громадських організацій, благодійних фондів, державних установ протягом 2 днів проходили навчання, щоб потім ділитися отриманими знаннями з батьками на різних платформах в містах та селищах області.

Стаючи батьками, ми відтворюємо в своїх відносинах  з дитиною ту модель, яку успадкували з нашої родини. Але далеко не завжди ця модель є тим, що можна назвати "усвідомленим" або "ефективним" батьківством.

Тому знання, отримані на тренінгу знайшли не тільки позитивних відгук у учасників тренінгу, але є вкрай необхідними  для позитивних змін в інституті сім'ї та батьківства в нашій країні.

Спікером на тренінгу виступила сімейний психолог, кризовий психотерапевт, тренер Міжнародної програми розвитку дитини психолог Ольга Олійник.

Після проведення навчання всі учасники отримали сертифікати тренерів та вчителів "Школи відповідального батьківства". У подальшому вони будуть створювати відповідні "Школи відповідального батьківства" у своїх містах, районах та ОТГ.

 

 

 

Additional information