ГО Наше майбутнє / NGO Our Future в партнерстві з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром при фінансовій підтримці культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина "Goethe-Institut" та в рамках програми "House of Europe" реалізує проєкт #ФорумТеатрСценаЖиття.

 Презентація проєкту була проведена серед учнів будівельного училища,  щоб не на словах, а дії показати, що таке Форум театр.

В теплій, творчій атмосфері першокурсники знайомилися з командою проєкту, стали активними учасниками вправ на знайомство та Театру образів. Теми, які є актуальними, і на жаль, проблемними в сьогоденні, учасники мали обрати самостійно. Ними виявилися залежність і булінг. Несподіванкою стало те, що після показу кожен представник іншої команди міг змінити хід подій та стати «знаковою» фігурою, яка може вплинути на ситуацію. Учасники захищали скривджених, відбирали смартфони та уявні цигарки в акторів, що напевне дало зрозуміти - серед присутніх є небайдужі до ситуації.

04 жовтня  відбулась перша зустріч учасників проєкту #ФорумТеатрСценаЖиття. Це було тепло і затишно. Працювати разом з тими хто прагне бути частиною змін, хто бачить в слові силу, для кого саморозвиток це стиль життя, для кого рух це частина себе дуже приємно та натхненно. Ми знайомились один з одним, спілкувались та обговорювали подальші плани. А ще ми імпровізувати та створювали нові кульмінації до відомих сюжетів. Ми вже з нетерпінням чекаємо продовження та наступної зустрічі, яка відбудеться в наступну неділю та хочемо подякувати нашим партнерам за підтримку в реалізації проєкту.

 

 

За матеріалами: ГО Наше майбутнє / NGO Our Future

Additional information