У рамках реалізації волонтерської міні - ініціативи лідерами молодіжного центру "Перспектива" (м.Бахмут) було створено інформаційно - консультативний центр "Гендер: детально".

Під час презентації молодіжної ініціативи, Єлизавета Портнова (координатор місцевої команди волонтерів) розповіла,  як виникла ідея створення цього центру та що необхідно знати волонтерам, котрі будуть допомогати у втіленні цього проєкту.  Також, психологом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді,  була розглянута тема булінгу: причин його виникнення,  протидії та усунення.

«Якщо у вас є проблеми, запитання, то Ви можете звернутися та отримати допомогу і інформаційну підтримку з гендерних питань від юриста, психолога, а також наших волонтерів. Все безкоштовно,  анонімність гарантуємо!» - презентують свій проєкт фахівці МЦ "Перспектива".

Обласниі проєкт "Розбудова мережі центрів молодіжного волонтеріату в Донецькій області" реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та  масових заходів національно – патріотичного виховання облдержадміністрації та за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

 

Additional information