Волонтерська команда молодіжного центру "АртПростір "Happy Hub" (м.Слов'янськ) в рамках Адвокаційної компанії "Молодь - молоді, ми за здорове спілкування без пива паління та енергетиків" в стінах БК  "Жовтень" провела вистави Форум театру.

Основна мета заходу - профілактика первинного споживання та висвітлення проблеми безпечного дозвілля підлітка. Актори створили уявну сцену з життя молоді, в якій були присутні всі проблеми  та протиріччя  з якими вони стикаються  в повсякденні. По закінченню,  всі учасники заходу, отримали мотиваційні наліпки, які (за думкою митців) є відображенням внутрішнього світу сучасного підлітка. Також, в ході компанії, наліпки було запропоновано місцевим підприємцям, які виступають за здоровий спосіб життя молоді.

Захід став можливий завдяки підтримці Відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської ради.

Обласний проєкт "Розбудова мережі центрів молодіжного волонтеріату в Донецькій області" реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та  масових заходів національно – патріотичного виховання облдержадміністрації та за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

 

 

Additional information