Час від часу кожній людині доводиться десь публічно виступати — у школі, в інституті, на  курсах, тренінгах, при відповіді на заняттях, при  захисті дипломних робіт, проєктів…

Публічний виступ – це завжди стрес і добряча порція адреналіну…

І якщо поетами народжуються, то ораторами – стають через практику та навчання. Переконлива і виразна мова є запорукою успіху у різних сферах життя, в особистому спілкуванні і кар’єрі, у переговорах і продажах, у навчанні та науковій діяльності.

Мрієте не тільки без паніки виступати перед публікою, а й впевнено та переконливо поширювати свої ідеї? Проводити тренінги, читати лекції, але кожного разу, як вперше, тремтять коліна?

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр підготував для вас  навчальну онлайн програму «Грай словом» з основ ораторської майстерності. Вона створена для тих, кому є що сказати, і вони хочуть дізнатися, як краще це зробити.

Логістика програми: щовівторка та щоп`ятниці всі учасники та учасниці будуть передивлятися відеоролик певної тематики від наших спікерів та отримувати домашні завдання.

 

Модулі програми:

  • як підготуватися до виступу;
  • структура виступу;
  • профілактика страху виступу;
  • голос та дихання підчас промови;
  • мова тіла під час виступу;
  • імпровізація під час виступу;
  • висновки.

Канал спілкування - Telegram

 

Старт програми: 23 листопада 2020 року

По закінченню онлайн програми,  всі учасники навчання отримають сертифікати, а найактивніші учасник або учасниця програми , якій/яка  якісно виконають усі домашні завдання - отримають подарунок від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру!

 

Чекаємо на ваші заявки - буде цікаво!

https://forms.gle/ofacD4opW3wiYeFh8

 

Додаткова інформація: Тетяна (050)1727196

 

Additional information