Команда Платформа Ініціатив "Теплиця" розпочинає імплементацію Проєкту Школа менеджменту волонтерських програм "простіше простого" за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Волонтерство, як феномен, на сході нашої країни важко виміряти. Але волонтерство впевненно входить в життя багатьох. Саме зараз прийшов час гуртувати навколо себе тих, хто має внутрішню потребу допомагати з тими, хто цього потребує.

Останнім часом гостро відчувається, як форс мажори вибивають тверду землю з під ніг, як важко переорієнтуватись в нових умовах і вимогах світу. І як не лишитись на самоті серед інших людей, своїх друзів, в родині, в житті.

Проєкт «Школа менеджменту волонтерських програм «простіше простого» про те, як самостійно створити спільноту в своїй громаді, про потребу і цінність не лише допомагати комусь, а й як не згоріти самому! Наш Проєкт покликаний допомагати в цьому.

Першим етапом до створення спільнот 28 - 29 листопада цього року стане  онлайн-форум з волонтерства. Відібрані учасники/ці протягом двох днів познайомляться з розмаїттям кращих волонтерських практик України. Тренери і тренерки не лише змотивують історіями успіхів, а й разом з учасниками/учасницями проналізують особливості громад аби допомогти створити спільноти, які б хотіли розвивати стабільний волонтерський напрямок‼

Реєстрація триватиме  до 25 листопада: включно:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc60jzT8_3tf1xUftrR_izHhIUhPu-Rx_O_mb87KnvHO5lGhg/viewform

Під час заходу організаторами буде відібрано 60 учасників, які протягом року будуть навчатися офлайн "як не вигоріти в волонтерстві"

Команді #ПростішеПростого важливо вмотивувати спільноти до позитивного досвіду волонтерства, власних успішних історій у своїх громадах, навчити, як волонтерству не носити стихійний характер, а назавжди увійти в життя. А також показати, що до волонтертва можна залучати людей різного віку і прошарків.

Адже змінювати світ на краще з нами #простіше_простого!

Additional information