17 листопада 2020 року у спелеосанаторії «Соляна симфонія» (м.Соледар) Донецький обласний дитячо-молодіжний центр зібрав учасників обласного освітнього проєкту «Український вимір» на змагання в краєзнавчому  етапі.

Яскраві представники учнівської молоді Лиманщини (команда «Надія» з с. Шандриголове та команда «Дружба» з с.Рубці) та не менш талановиті та завзяті учасники з Мирнограду (команди «Пілігрими» та «Мрія»), після змістовної, пізнавальної краєзнавчої екскурсії солоними підземеллями Донеччини, представили свої проєкти, розкриваючи та презентуючи цікаві факти про рідну місцевість.

Команди – учасниці показали високий рівень підготовки та отримали від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру грамоти та подарунки.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр висловлює подяку керівникам і керівницям та залученим спеціалістам  команд за вагомий внесок у національне – патріотичне виховання молоді Донецької області .

Під час заходу всі санітарні норми були дотримані та ще молодь мала змогу оздоровитися, дихаючи корисним солоним повітрям копалень.

Обласний освітній проєкт «Український вимір» реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів донецької облдержадміністрації.

 

Additional information