Донецький обласний дитячо-молодіжний центр прийняв участь у конференції з міжнародною участю, організаторами якої виступили UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з Міністерством освіти і науки України.

Під час конференції було обговорено роль комплексної сексуальної освіти у розвитку ключових компетенцій молоді в галузі здоров’я, безпеки і соціального добробуту. Це надасть змогу відкритого діалогу між керівниками освітньої галузі, педагогічними працівниками, вченими, медиками, молоддю та батьками з метою обґрунтування пріоритетності сексуальної освіти, вибору оптимальної стратегії її розвитку, а також затвердження єдиного нормативного документу, щодо цілей, завдань, форм, принципів впровадження такої освіти в закладах освіти.

Згідно наданої під час конференції статистики, більшість батьків та вчителів підтримують впровадження сексуальної освіти у школах і неформальної комплексної сексуальної освіти в родині та на позашкільних заходах.

Неформальна освіта, то чим саме займається наш центр, теж має намір включитися до цього процесу. Для нашого центру вкрай важливо бути актуальним  для молоді, а комплексна сексуальна освіта вже давно назріваюча потреба суспільства. Тому чекаємо якісних змін разом.

 

Additional information