Протягом листопада, в рамках партнерства з BRITISH COUNCIL, методистками Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, було проведено  серію online -  тренінгів  програми  для активної молоді Донеччини.

Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади, які сприяють соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку.

Учасники та учасниці тренінгів, за допомогою онлайн - інструментів, мали змогу отримати дуже цінні знання та практичні навички з проєктної діяльності, відпрацьовувати техніку взаємодії у командній роботі та набути практичних вмінь вести безконфліктний діалог в громаді.

Позитивними результатами проведених online – тренінгів можна вважати 17 грантових заяв – проєктів, які приймуть участь у хвилі грантових можливостей від Британської ради. Молодіжні проєкти спрямовані на позитивні соціальні зміни в громадах області та мають великі шанси отримати фінансову підтримку (а це 15000 грн) від BRITISH COUNCIL в Україні.

Серія локальних online – тренінгів  «Активні громадяни» проведено за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької ОДА.

 

Additional information