У рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації провів  опитування  щодо обізнаності молоді про проблеми насильства в суспільстві у Донецької області.

Метою опитування було вивчення думки учасників тестування  щодо цієї загальносуспільної проблеми.

В тестуванні взяла  участь  молодь,  віком  15 - 35 років, у кількості 1154 особи.

Згідно з отриманими даними, 80 % учасників тестування  вважають, що проблема  насильства стоїть перед усієї світовою спільнотою, оскільки латентність насильства, та відсутність точних даних про його розповсюдженість і форми прояву спричиняють брак належної допомоги потерпілим, відповідних реабілітаційних програм, спеціалістів, «гарячих ліній» допомоги, державної статистики, тощо.

Можна зробити висновок - молодь Донецької області достатньо обізнана у формах ознаках термінах та способах протидії  насильства.

Кампанія “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності молоді щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Подібні масштабні проблеми можна подолати лише об’єднавши наші зусилля, забезпечивши комплексний підхід до їх вирішення: попереджаючи наступні випадки насильства, притягуючи до відповідальності кривдників та надаючи якісну кваліфіковану допомогу тим, хто її потребує.

 

 

Additional information