Донецька облдержадміністрація запускає флешмоб #Дякую_волонтерам на знак пошани та подяки до тих, хто своїми вчинками змінює світ на краще.

5 грудня Україна та весь світ відзначатиме Міжнародний день волонтера.

«В цей день ми говоримо «дякую» всім, хто не думає про особисту вигоду. Хто віддає всього себе до останку військовим і переселенцям, дітям-сиротам і нужденним, всім тим, хто опинився віч-на-віч зі своїми негараздами. Турбота про людей у біді та відданість спільній справі змогли врятувати тих, хто був на Майдані, і захистити країну у 2014 році, коли північний сусід пішов на нас війною. Саме тоді в Україні зародилося новітнє, неповторне військове волонтерство, до якого тією чи іншою мірою долучилися мільйони українців»,  -  зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Протягом цього року Донецька ОДА  разом з волонтерами реалізувала низку важливих ініціатив:

  • допомагали військовим та родинам загиблих;
  • вишили й розвезли по пологовим будинкам області вишиванки для немовлят;
  • встановили пам'ятний знак "Танк" на честь загиблих героїв АТО поблизу селища Первомайське,
  • запустили прапори та вітальні листівки з Днем незалежності України жителям окупованої території,
  • допомагали людям, які змушені були тривалий час перебувати на КПВВ через перепони, які створила окупаційна влада тимчасово непідконтрольній Україні частини Донеччини;
  • організували доставку продуктів літнім людям - з вразливої до коронавірусу групи ризику,
  • малюють портрети Героїв Небесної сотні та військових...

На знак пошани та подяки до тих, хто не лишається байдужим,  Донецька ОДА запускає  виклик у соцмережах.   Просимо усіх вас викласти на своїй сторінці у соцмережах фото волонтера з гештеґом #Дякую_волонтерам та позначити цю людину в своєму дописі.

«Прошу: допоможіть нам відзначити якомога більше достойників. Нехай кожен, хто вартий згадки, не залишиться без подяки, і нехай цей ланцюжок вдячності не закінчується навіть після свята!», - закликав Павло Кириленко. 

Також проявити підтримку і солідарність, сказати «дякую» волонтерам можна і з допомогою рамки профілю у Facebook.

 

За матеріалами: https://dn.gov.ua/

 

 

 

Additional information