Карантин не привід впадати у відчай та забувати про себе та свою творчість, адже це позитивні емоції ! Зараз це як ніколи важливо. Саме тому Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує усіх охочих долучитися до Арт-марафону «Це просто!» .

Що це?

Схема марафону дуже проста: Ви повинні бути підписані на наші сторінки в Facebook @Донецький обласний дитячо модожіжний центр і Instagram Донецький обласний дитячо-молодіжний центр Кожен день вранці о 10:00 годині ви отримуєте завдання на певну тему в соціальних мережах Facebook і Instagram на наших сторінках, виконуєте завдання до 22:00 і виставляєте на своїх сторінках з хештегом #АРТмарафон_Це_Просто #ДОДМЦ.

На самому початку посту вказувати номер дня. Серед учасників, хто виконає всі завдання вчасно (протягом місяця) і поділиться всіма результатами у себе на сторінці, буде проведено розіграш подарунка, від нашої команди ДОДМЦ по випадковому виборі ПРОГРАМИ "LIST RANDOMIZER", який ви зможете отримати поштою. Брати участь можуть всі бажаючі і вікових обмежень немає! Наша команда підготувала серію цікавих завдань Дата старта з грудня Чекаємо усіх бажающих на нашому арт-марафоні «Це просто!»

Additional information