Флешмоб #«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y0EBEY9MudM&t=17s

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  дякує всім медичним працівникам  нашої країни та запускає флешмоб #«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»

Пандемія коронавірусу змінила життя і плани мільйонів людей по всьому світу. Наші лікарі знаходяться на передовій і ведуть боротьбу із невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Незважаючи на високий ризик зараження, десятки тисяч лікарів, санітарів, фельдшерів, лаборантів і медсестер продовжують рятувати життя українців в умовах всесвітньої пандемії.

Донецький обласний дитячо - молодіжний центр і молодь Донеччини висловлюють подяку всім медичним працівникам та працівницям за професійність та фаховість!

Дякуємо за вашу силу і мужність у ці складні часи. Дякуємо за те, що незважаючи на неймовірне фізичне та моральне навантаження, Ви знаходите сили і далі боротися з пандемією.

Ви - наші герої! Донецький обласний дитячо-молодіжний центр передає  молодіжним центрам та молоді Донеччини  флешмоб під назвою:

#«Дякую за життя – більше ніж просто слова!»

 Захід організовано за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької  облдержадміністрації.

Additional information