Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ!

Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

Бажаємо нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустимо його і цінуймо час, в який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали.

Щороку на День Соборності України, люди стають у «живий ланцюг», щоб нагадати українцям про дві дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральна Рада ухвалила Четвертий Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об’єднання УНР та ЗУНР в одну державу.

Вперше акція зі створення ланцюга єдності відбулася 22 січня 1990 року. У 2021 році українці через умови пандемії та локдауну, на жаль, не зможуть відтворити «живий ланцюг» знову, тому за ініціативи Донецького обласного дитячо-молодіжного центру до 31 річниці «Живого ланцюга» започатковано онлайн-ланцюжок єдності #УкраїнаЄдина, до якого долучилися молодіжні центри Донеччини, а також молодіжні центри Луганщини: Молодіжний центр «ЛІФТ»(м.Сватово), Луганський обласний молодіжний центр та Тернівський Молодіжний центр «InTern» з Днепропетровщины.

Велика вдячність всім, хто долучився.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wUHxpa8Il4c

 

Additional information