Ефективність молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації значною мірою залежить від єдності та скоординованості дій місцевого самоврядування і молодіжного представництва. Тому, 28 січня  відбулась онлайн-зустріч «Молодіжні центри в умовах децентралізації», в якій прийняло участь майже 80 учасників, організатором якої виступило управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Учасники зустрічі мали можливість поставити актуальні питання начальнику управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Золкіній Лілії Іванівні.

 Головний спеціаліст управління Шевченко Карина освітлила такі важливі теми:

  • молодіжні ради громади в умовах децентралізації;
  • ради національно-патріотичного виховання, як інструмент участі молоді.

Методист КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Трашутіна Тетяна  розповіла про можливості молодіжних центрів та їх фінансування.

Модератором онлайн-зустрічі була директор КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» Сорокіна Аліна, яка підвела підсумки заходу  та запропонувала керівникам молодіжних центрів долучитися до робочих груп з обговорення змін до типового положення про молодіжні центри, адвокацію змін до обласних програм, стандартів робооти обласних молодіжних центрів та створення пакету освітніх програм  для МЦ.

За запитами керівників молодіжних центрів 01.02 відбудеться ще один навчальний семінар,де буде висвітлено питання щодо юридичного оформлення центрів.

Additional information