Фасилітаторки Донецького обласного дитячо-молодіжного центру продовжують серію локальних тренінгів програми Британської ради «Active Citizens». Наразі, на сьогоднішній день, ще на 40 сертифікованих активних громадян стало більше. А це, звісно, призвело до цілої хвилі проєктів соціальної дії, спрямованих на зміни у громадах нашої області. Ключову роль у якості проєктів від молоді Донеччини відіграє саме менторський супровід, якій надають тренерки програми «Active Citizens».

Нагадуємо – грант на реалізацію проєкту від активних громадян складає 15000 грн. Пріоритетна тематика -  зміцнення соціальної згуртованості в Україні; міжкультурний діалог між різними соціальними групами в Україні; протидія поширенню та подолання наслідків пандемії Covid-19 в Україні; та ін.

Мета програми Британської ради «Active Citizens», умови участі у конкурсі проєктів, критерії оцінювання проєктів, як правильно прописати проєкну заявку – все це можна дізнатися, прийнявши активну участь у тренінгу від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Тож, якщо дійсно прагнете дієвих змін у громадах – чекаємо на ваші заявки на участь, бо серія локальний тренінгів програми Британської ради «Active Citizens» триватиме по травень включно.

Additional information