В нашому житті відбуваються різні події. Деякі з них сумні, деякі веселі. Є повчальні, є й такі, що змінюють нас. Усі разом вони складають наш життєвий досвід.

Різні люди по-різному оцінюють себе. Одні мають позитивне мислення про себе, інші – негативне. Що позитивніше уявлення людини про себе, то краще у неї життя і впевненіше вона себе почуває. Тому, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром розроблена програма щодо молоді вразливих категорій Донецької області. Мета  даної   програми  є  не лише  надати учасникам знання щодо ознак та фаз  стресового стану, стресових факторів, стратегій поведінки в стресовому стані, а й    формувати особисту відповідальність за власне  життя, здоров’я, емоції та дії;  здійснювати профілактику дистресів; підвищувати рівень стресостійкості і головне - змінювати внутрішні установки щодо реагування на стресові ситуації.  Важливим аспектом програми є формування практичних навиків саморегуляції,  набуття знань, умінь і навичок, необхідних для успішного запобігання та подолання стресових ситуацій.

10 лютого на базі Обласного центру соціально-психологічної реабілітації м. Святогірськ  психолог КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» провела перший тренінг: «Що для мене є стрес?  «Стрес в житті людини, навички стресостійкості» за програмою «Розвиток навичок стресостійкості й психологічного відновлення.  Стресостійкість та тайм-менеджмент».

Мета тренінгу: розкрити поняття стрес та стресостійкість; сприяти профілактиці емоційного, професійного вигорання через усвідомлення важливості гармонії між усіма сферами життя особистості та значущості позитивного мислення у подоланні важких життєвих ситуацій, підвищення емоційної компетентності учасників та формування стресостійкості.

Програма реалізується за щирої  фінансової підтримки Британської Ради в Україні, в рамках проєкту «Activе Citizens». 

Additional information