Що таке синдром Дауна? Чи виправдані побоювання народжувати дитину з таким діагнозом? З якими труднощами стикаються батьки «Сонячних дітей»?

Шановні друзі! Кіноклуб Docudays UA «Кіно+» на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» запрошує переглянути польський документальний фільм «В іншому світі». Фільм про 40-річну Касю, яка має двох дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона високоосвічена представниця середнього, обіймає посаду менеджера. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент Кася може вирішити: народити чи зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень…

Тема для обговорення буде присвячена Міжнародному дню людини з синдромом Дауна, який відзначається 21 березня. На зустріч ми також запросили гостей-експертів, які зможуть відповісти на запитання з цієї теми.

Чекаємо вас в суботу, 20.03.2021 року о 18:00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова, 99. Вхід вільний (рекомендована вікова категорія для перегляду 16+).

Телефон для довідок: 050-654-17-19 (Світлана)

Additional information