На честь цієї дати кіноклубом Docudays UA "Кіно+" 20 березня була створена онлайн-зустріч із переглядом польського документального фільму "В іншому світі". Тема непроста, взагалі то будь-яка тема про права людей потребує роз'яснення спеціалістів. Тому, було запрошено гостей-експертів, які відповіли на питання, що виникали під час розмови.

Кіноклуб разом із КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» висловлює велику подяку Олені Кравчук - магістру біологічних наук, Ростовській Катерині - провідному спеціалісту із сектору прийому громадян відділу соціальних допомог і компенсацій та Арбузовій Світлані Борисівні, яка являється професором, член-кореспондентом Національної академії медичних наук, директором Східно-Українського спеціалізованого центру медичної генетики та пренатальної діагностики, доктором медичних наук, заслуженим доктором України, генетиком вищої категорії, що знайшли час та прийняли участь в обговоренні.

Хочеться додати, що це була перша зустріч кіноклубу після його відкриття. Кожного місяця будуть проводитися такі зустрічі з переглядом якісного документального фільму про права людини та обговоренням теми. На кожну зустріч ми залучатимемо спеціалістів, які роз'яснюватимуть учасникам кіноклубу всі нюанси з непростих, але важливих для суспільства, кожного з нас тем.

 

Additional information