29 – 31 березня у с. Лисівка (Покровський район) відбувся тренінг програми «Молодіжний працівник», який було організовано управлінням сім`ї, молоді та масових заходів  національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, управлінням сім`ї, молоді та спорту Покровської міської ради та старостатом селища Лисівка.

Тренерки – методистки Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Тетяна Трашутіна та Олена Кравчук.

Представники та представниці селищ Гришине,  Зелене, Лисівка, Срібне, Успенівка, міст Родинське, Покровськ. Мирноград та інших селищ Покровської територіальної громади, які безпосередньо займаються молодіжною роботою в селищних клубах, бібліотеках, музеях та у відділах державних установ, отримали теоретичні знання та практичні інструменти з впровадження молодіжної політики та ефективної роботи з молоддю на всіх рівнях.

Міжсекторна співпраця та мережування, європейський досвід молодіжної роботи, компетенції молодіжних працівників, хто така молодь та дослідження її потреб, оцінка молодіжної роботи на локальному рівні та багато інших тем були розглянуті та ретельно обговорені та тренінгу. Дискусії, лекційні вправи, групові форми роботи, обмін досвідом – все це є запорукою продуктивної реалізації молодіжної політики у селах та містах Донецької області.

Additional information