05 – 07 квітня КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» провів черговий тренінг програми Британської ради «Active Citizens».

Британська рада є провідною організацією Сполученого Королівства з розвитку міжнародних культурних відносин, яка відкриває Великобританію для всього світу і поєднує весь світ з Великобританією.

Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення. Також ця програмам орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу й соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття.

Отже, основні аспекти програми «Active Citizens», умови участі у конкурсі проєктів, критерії оцінювання проєктів, як правильно прописати проєктну заявку, повна менторська підтримка від фасилітаторок програми - все це можна дізнатися та отримати, прийнявши активну участь у тренінгах від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Нагадуємо – мінімальний грант на реалізацію проєкту складає 15000 грн. Пріоритетна тематика -  зміцнення соціальної згуртованості в Україні; міжкультурний діалог між різними соціальними групами в Україні; протидія поширенню та подолання наслідків пандемії Covid-19 в Україні та ін.

У світі, де багато Активних Громадян, спілкування між представниками одних і тих самих та різних громад і культур є більш доброзичливим, для нього характерна відкритість і прагнення до взаємно позитивного навчання та спільного блага.

Тож, слідкуйте за новинами від ДОДМЦ та будьте лідерами соціальних змін у своїх громадах!

Проєкт «Active Citizens» впроваджується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 

Additional information