10 квітня управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та комунальний позашкільний навчальний заклад «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» долучилися до весняних висадок дерев у межах проєкту «Озеленення Планети».

Працівниками управління та центру були висаджені дерева та квіти на території комунальної установи охорони здоров’я «Краматорський будинок дитини «Антошка».

Мета проєкту «Озеленення Планети»: відновлення екосистеми України та світу загалом, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. Організатори – Благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Міністерства зовнішніх справ України.

Участь Донеччини у глобальному екологічному проєкті «Озеленення Планети» – це наш внесок не лише в озеленення області, а й у боротьбу з глобальним потеплінням, шлях до об’єднання українців навколо вирішення спільних проблем.

Additional information