Донецький обласний дитячо-молодіжний центр 12 квітня 2021 року провів онлайн-зустріч кіноклубу Docudays UA «Кіно+» з показом документального фільму «Остання швидка в Софії» та обговоренням того, як вплинула медична реформа на надання екстреної медичної допомоги в наших містах.

 

Щоб розібратися як вплинула нова реформа на роботу екстреної медичної допомоги в наших містах ми запросили на розмову фельдшера з медицини невідкладних станів та медицини катастроф СШМД м. Краматорська Іллю Гармаша.

 

Ознайомилися із змінами в ЗУ «Про екстрену медичну допомогу» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5081-17), де пояснюється як вирішуватиме черговість приїзду швидкої. Ілля також відповів на запитання учасників та учасниць нашої зустрічі. Торкнулися такої проблеми, що іноді важко додзвонитися до диспетчера швидкої. Тому, якщо терміново необхідно допомога, залишаємо варіанти як це можна зробити: за телефоном 103 або 112, через поліцію або доїхати до лікарні самостійно.

 

Наша подяка Іллі, що прийняв запрошення та надав інформативні відповіді на всі запитання. І на кінець хочеться додати, що здоров’я - найголовніше у житті.

Тож, будьте здорові!

Additional information