Друзі, 24 квітня – Міжнародний день солідарності молоді, який  відзначається щорічно з 1957 року за рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді. Цей день покликаний привернути увагу суспільства  до проблем молоді.

Сьогодні молоді люди, безумовно, набагато сміливіші попередників у відстоюванні своїх прав і поглядів. Вони мають більше можливостей та можуть втілити в життя сотні нових ідей щодня.

Чи легко бути молодим сьогодні – це залежить від згуртованості та солідарності молоді у розв'язанні своїх проблем.

Сучасні молоді люди у всьому світі повинні знати про свої права, уміти їх відстояти та захистити, вести здоровий спосіб життя, отримувати якісне навчання та освіту, щоб побудувати кар'єру та успішне життя.

День солідарності молоді може стати ще одним приводом для того, щоб привернути увагу державної влади, суспільства та засобів масової інформації до найгостріших проблем молоді і допомогти поліпшити їхнє становище.

Тому ДОДМЦ проводить обласний  онлайн відеочелендж   до Міжнародного дня солідарності молоді серед молодіжних центрів та організацій які працюють з молоддю.

 

Для цього потрібно:

Створити відеоролик тривалістю до 1 хвилини, в якому висвітлюється , як молодь використовує свої права у своїх громадах.

Учасники челенджу  виставляють свій ролик у соціальних мережах Facebook та Instagram на своїх сторінках з хештегами

            #молодіжнасолідарність

            #ДОДМЦ

 

Через @ передають наступним  молодіжним центрам і молодіжним організаціям.

Відеочелендж проводиться 13- 24 квітня 2021 року.

Контактна особа :

тел.: +38099-948-97-29 (Олена)

Additional information