Комунальний позашкільний навчальний заклад «ДОДМЦ» оголошує про старт медіа проєкту «Мобільний медіацентр».

 

«Мобільний медіацентр» - це інноваційний проєкт для молоді Донеччини, в рамках якого медійні команди молодіжних центрів та громадських організацій Покровську, Авдіївки, Мирнограду, Красногорівки, Добропілля, Білицького та Торецьку отримають теоретичні та практичні інструменти для роботи громадськими журналістами.

 

Учасників та учасниць проєкту очікують: тренінги від фахових журналістів на медійників за темами: «Медіа. Відеозйомка, монтаж, режисура», «Медіаграмотність. Професійна етика журналіста»,  «Радіомовлення. Майстерінсть диктора» та «Фоторепортажна зйомка. Основи якісних кадрів»; творчі проєктні завдання, менторська підтримка від тренерів і тренерок проєкту. А головне – можливість, за потребою, отримати на визначений строк якісне медіа обладнання для створення репортажів, роликів, іншого медійного продукту для висвітлення громадського життя своїх громад.

 

Ну, і звісно ж, як же без мотиваційних подарунків, сюрпризів і приємностей? Авжеж – учасників та учасниць медіа проєкту «Мобільний медіацентр» очікує не тільки плідна та цікава робота, а й винагороди за якісний результат втілення проєкту у громадах Донецької області!

 

Проєкт реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької ОДА та за щирої фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 

Additional information