Рішення підтримав 321 Народний депутат України. 

 

Позаду сотні зустрічей, запальні дискусії та жваві обговорення, в яких Міністерство молоді та спорту брало активну участь. Надзвичайно важливо, що текст закону було написано в тісній співпраці та широкому залученні молоді.

 

Хочемо подякувати всім тим, хто долучався до написання тексту закону – молодіжні активісти, експерти, представники молодіжних та дитячих громадських організацій, інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю, органів влади різних рівнів.

 

Окрема подяка Комітету ВРУ з питань молоді та спорту та Народним депутатам України, які доклали максимум зусиль, щоб текст Закону враховував думку молоді та запроваджував нові механізми та підходи в реалізації молодіжної політики.

 

Ухвалення закону надає молодим громадянам, молодіжним та дитячим громадським об’єднанням широкий спектр інструментів для повноцінної партнерської участі у формуванні та реалізації молодіжної політики, створює законодавчі підстави для діяльності розгалуженої мережі молодіжних центрів, забезпечує вдосконалення підтримки проєктної діяльності суб’єктів молодіжної роботи, інституційної підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань, розвитку української молоді через створення Українського молодіжного фонду. 

 

Однак ми не зупиняємось на досягнутому. Попереду ще багато роботи з імплементації закону, яку ми зможемо успішно реалізувати лише поєднавши зусилля міжнародних партнерів, державних органів, інститутів громадянського суспільства та молоді.

 

З презентацією Закону України «Про основні засади молодіжної політики» можна ознайомитись ТУТ ( .pdf , 113.34 Кб )

 

Дізнатися більше про Закон та роботу з його імплементації можна на сайті Міністерства за посиланням https://sport.gov.ua/news/nove-molodizhne-zakonodavstvo

 

За матеріалами https://sport.gov.ua

Additional information