26 - 28 квітня у м. Костянтинівка відбувся тренінг програми «Молодіжний працівник», який було організовано управлінням сім`ї, молоді та масових заходів  національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, управлінням культури, молоді та спорту Костянтинівської територіальної громади за сприянням Костянтинівського міського голови Олега Азарова.

Програма «Молодіжний працівник» започаткована у 2014-му році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики у відповідь на потреби реформування молодіжної політики. Основна ідея програми полягає в тому, щоб об’єднати представників державного та громадського секторів навколо розвитку якісної молодіжної роботи та підвищувати їхні кваліфікації.

Протягом тренінгового інтенсиву, тренерки програми (методистки Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Тетяна Трашутіна та Олена Кравчук), за допомогою інструментів неформальної освіти (дискусії, лекційні вправи, групові форми роботи)  надали можливість учасникам тренінгу обмінятися досвідом, практично відпрацювати набуті знання та впровадити принципи міжсекторального та міжгалузевого партнерства. Представники та представниці Костянтинівської ТГ, лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності, отримали теоретичні знання та практичні інструменти з впровадження молодіжної політики та ефективної роботи з молоддю на всіх рівнях.

Additional information