Фасилітаторками програми Британської Ради “Активні громадяни” (Active Citizens), фахівчинями Донецького обласного дитячо-молодіжного центру було проведено тренінг програми Британської ради «Active Citizens».

“Активні громадяни” (Active Citizens) – програма Британської Ради (British Council), орієнтована на формування лідерського потенціалу у соціальній сфері, та покликана сприяти розвитку навичок соціальної відповідальності й міжкультурного діалогу як базових якостей лідера ХХІ століття.

Мета впровадження проєкту в Донецькій області – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, студентську молодь, свідомих та небайдужих мешканців міст, містечок та селищ нашого регіону, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проєкти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального добробуту та сталого розвитку нашої області.

 

Що ти  можеш  дізнатися та отримати, взявши  активну участь у тренінгах від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру:

  • характеристика активних громадян та громадський активізм;
  • все про проєкти соціальної дії та їх сталість;
  • правила для планування ефективного проєкту;
  • прогнозування та подолання проблем у ході реалізації проєктів;
  • що таке громада та правила її інформаційного картування;
  • практичні кейси написання проєктних заяв .

А також - повну менторську підтримку від фасилітаторок програми “Активні громадяни”.

За результатами тренінгу, всі учасники та учасниці отримають сертифікат від Британської ради, круті подаруночки, і, найголовніше – матимуть практичні інструменти та круті ідеї для написання проєктних заявок на отримання гранту.

Слідкуйте за новинами від #ДОДМЦ та будьте лідерами соціальних змін у своїх громадах!

Проєкт «Active Citizens» впроваджується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Additional information