20 травня в Україні відзначають особливе свято, сповнене національним колоритом та самобутньою красою, – День вишиванки. Цьому святу вже 15 років.

 

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитися до свята, вдягнувши вишиванку. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочку-вишиванку, з зашифрованими символами та знаками – сімейним оберегом, який наділяє силою рідної землі, символом єдності, солідарності, підтримки.

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр закликає взяти участь у фоточеленджі «Молодіжний центр у вишиванці!» всі молодіжні центри України.

 

Як взяти участь:

  • намалювати біля вашого молодіжного центру вишиванку в якій закодована назва центру;
  • керівнику та молоді центру сфотографуватися у вишитому одязі біля цього малюнку-вишиванки;
  • запостити фотографію із хештегами #МЦ_у_вишиванці та #ДОДМЦ на сторінці вашого молодіжного центру в Facebook або Instagram 20 травня у день свята.

А вже 24 травня ми визначимо переможця за найбільшою кількістю лайків під фото за вищезазначеним хештегом і ви отримаєте приз від ДОДМЦ.

Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Бережи українське – носи вишиванку!

Additional information