Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання облдержадміністрації запрошує представників інститутів громадянського суспільства до участі у форумі «Партнерство та взаємодія», який відбудеться у межах тижня Відкритого Уряду.

 

Захід відбудеться  19 травня о 13.00 на платформі Google Meet.

 

 

У межах заходу буде презентовано діяльність управління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання облдержадміністрації. Також буде презентовано проєкт Регіональної програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021 - 2025 роки, затвердження якої заплановане на колегії Донецької облдержадміністрації у червні 2021 року.

 

Для участі у форумі «Партнерство та взаємодія» необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/zfHfeRwQVLQF2Hk58

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного спеціаліста управління Шевченко Карини за тел. 09506206688 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Additional information