В сучасному світі ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень зростає щодня. Рух інформаційного потоку не спинити.

Сучасний розвиток мультимедійних засобів масової комунікації обумовлює утворення нових форм життєдіяльності людини, новий досвід спілкування і співіснування. Розвиток сучасних медіа, широке упровадження інтерактивних систем комунікації спричинює зміни у ставленні молоді до оточуючого світу і потребує цілеспрямованої  підготовки до вмілого і безпечного користування інформаційно-комунікаційними технологіями та системами мас-медіа, адже учнівська молодь  не завжди готова аналізувати вплив медіа і маніпулятивні її можливості.

 

Що ви дізнаєтесь пройшовши наш п’ятиденний тренінг:

  • визначення понять медіа, медіаконтент, комунікація, інформація, журналістика;
  • основні засоби масової інформації;
  • визначати роль інформації та мас-медіа у сучасному світі;
  • визначати завдання медіаграмотності;
  • відрізняти види медіа за їх ознаками, розуміти специфіку жанру й виду медіатексту;
  • аналізувати маніпулятивні можливості друкованих ЗМІ.

 

Коли? 31 травня - 4 червня з 16:00 по 19:3

Де? Онлайн

На якій платформі? Google meet

Для кого? Для учнівської молоді яка бажає орієнтуватися в сьогоднішньому медіапросторі, розуміти основні принципи функціонування різних видів засобів масової інформації, розрізняти інформацію за рівнем впливу на особистість, аналізувати й оцінювати медіаповідомлення, розшифровувати та використовувати закодовану в медіаповідомленнях інформацію, знати правила культури спілкування в інформаційному суспільстві та методи захисту від можливих негативних впливів у процесі масової комунікації.

 

Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію.

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSezWVrd1qB.../viewform...‼

 

Увага!

28.05.2021 року о 23:59 форма для реєстрації буде закрита!

Детальна інформація за телефоном:

0997103273 Юлія

Additional information