З 8 по 10 червня  відбулось навчання команд молодіжних центрів - партнерів проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Навчання відбувається у межах вже третього етапу компоненту «Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота». На попередніх етапах команди молодіжних центрів за експертної дослідницької підтримки Максиміліана Фраса та Вікторії Безсмертної здійснили за участю молодих людей аналіз стану молодіжної роботи в центрах та програм неформальної освіти з наголосом на громадській активності та можливостях для участі молодих людей.

З вітальними словами та новинами в сфері молодіжної політики Ради Європи до учасників та учасниць тренінг-семінару виступила Антьє Ротемунд, директорка Департаменту молоді Ради Європи та Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України  з новинами законодавства у сфері молодіжної політики України.

Однією з суттєвих складових компонента “Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота”, у межах якого відбувається навчання, є забезпечення передумов для взаємного навчання та мережування між молодіжними центрами з різних регіонів України.

 

Центри – партнери проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні»:

Національний рівень

Всеукраїнський молодіжний центр

 

Обласний рівень

Молодіжний центр YouthСфера

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

Львівський обласний молодіжний центр

Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат"

 

Місцевий рівень

Львівський міський молодіжний центр МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv

Міський молодіжний центр м. Хмельницький Молодіжний центр

Новомосковський міський культурно-освітній дитячо-молодіжний центр Молодіжний Центр #нмдмц

Київський молодіжний центр

Охтирський Молодіжний Центр

Центр дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради

КЗ Ніжинський міський молодіжний центр

Сумський міський центр дозвілля молоді

Міський Молодіжний центр м. Новоград-Волинський

 

Проєкт «Молодь за демократію в Україні» реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки та ґрунтується на попередньому досвіді та продуктивній двосторонній співпраці Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України у межах Рамкової програми співробітництва в галузі молодіжної політики між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України на 2016-2020 роки.

 

Additional information