15 червня Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки» організували   навчальний вебінар для керівників та фахівців молодіжних центрів Донецької області, головною тематикою якого було використання настільної ігрової методики «Коло безпеки».

 

Модератором вебінару була Катерина Пуха - представниця Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки».

 

Учасники вебінару ознайомились та навчились, як використовувати у роботі з дітьми, підлітками та молоддю цікаву гру ''Коло безпеки''. Гра формує логічне мислення, а також систему уявлень щодо явищ насильства, форм та методів його попередження і подолання.

 

"Коло безпеки" це  гра, яка містить в собі п’ять кіл, а саме: "Загальні поняття про насильство", "Дитина і булінг", "Дитина і насильство в  Інтернет-мережі", "Дитина і домашнє насильство", "Дитина і незнайомці".

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр при підтримці Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» має можливість надати примірники гри  молодіжним центрам Донецької області.

 

Контактна особа Тетяна Єфремова 0954292053.

 

Additional information