Просимо Вас приєднатися до  освітнього проекту щодо захисту дітей в Інтернеті #stop_sexтинг та провести заняття з дітьми та молоддю.

 

Матеріали для занять з дітьми, а також довідник для вчителів (“Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників”) та для батьків і вихователів (“Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”), можна знайти за посиланням:  https://stop-sexting.in.ua/category/materials/

 

Всі наявні уроки розміщені у папках згідно з віковими категоріями підлітків. Обравши потрібну папку, можна  безкоштовно завантажити всі необхідні матеріали для проведення уроків. Проведення уроку з дітьми передбачає можливість отримати електронний документ, що засвідчує проведення Вами уроку.

 

Документ надається у відповідь на заповнену форму за посиланням: https://cutt.ly/inzj0aj

 

З умовами отримання електронного документу, що посвідчує проведення уроку, також можна ознайомитись на останній сторінці посібника вчителя.

 

Якщо перед проведенням уроку вчителі прагнуть дізнатись більше про особливості захищеності дітей в цифровому середовищі та про роль вчителя у цьому, для вільного перегляду доступний спеціалізований вебінар "Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів", що розміщений у вільному доступі за посиланням: https://cutt.ly/bnErT3J

Additional information