З 23 до 25  червня у  м. Миколаївка фахівчинями КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» було проведено тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник». Програма є національною та розроблено для фахівців, що працюють з молоддю. Вона базується на принципах міжсекторального та міжгалузевого партнерства та на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей.

Тож, молодіжні лідери Миколаївки – представники та представниці різних секторів по роботі з молоддю три дні поспіль були учасниками тренінгового інтенсиву. головною метою якого було надання практичних інструментів  та знань для удосконалення роботи з молоддю регіону.

Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА при активної участі відділу освіти. культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області.

 

Additional information