В рамках реалізації обласного проєкту «Мобільний медіацентр» у  м. Святогірськ молодіжні медіа команди з 5 громад Донецької області презентували свої фінальні медіа проєкти.


Протягом майже 3 місяців 35 представників та представниць Покровську, Мирнограду, Красногорівки, смт Новгородське (Торецька ТГ) та Авдіївки мали можливість прокачати свої знання, навички та вміння вести репортажі, монтувати, робити професійні фото та відеороліки, підіймати питання гендерної рівності.

 

 

Завдяки професіоналізму тренерів і тренерок інноваційного медіа проєкту «Мобільний медіацентр», а це - фахівці каналу «Донеччина TV» (український інформаційний регіональний телеканал) та регіонального бюро телеканалу "Дом" (Альона Грамова, Марія Деревягіна, Олексій Меркулов, Владислав Бобрун) та позаштатний кореспондент інтернет - видання «Краматорськ Пост» (Олена Кудаєва), молодіжні медіа команди отримали теоретичні та практичні інструменти для роботи громадськими журналістами в своїх громадах.
По оцінках жюри конкурсу громадського репортажу «Навколо мене», який було проведено в рамках проєкту, лідеркою виявилась молодіжна команда «Ініціативна молодь Українського Нью-Йорка» (смт Новгородське), яка нагороджена екскурсійною поїздкою до Музею фотоілюзій (м. Харків).
Наразі, всі учасники та учасниці проекту отримали мотиваційні подарункові набори та сертифікати про проходження навчання за наступними темами: «Медіа. Відеозйомка, монтаж, режисура», «Медіаграмотність. Професійна етика журналіста», «Радіомовлення. Майстерність диктора» та «Фоторепортажна зйомка. Основи якісних кадрів».
Проєкт реалізовано КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» при підтримці управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА та за сприянням Програми ООН із відновлення та розбудови миру яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Additional information