Запрошуємо молодь до табору "Пластовий юнацький освітньо-мистецький патріотичний табір Степовий обрій 2021".

Сумуєш за молодіжними активностями? Тоді тобі до нас, ми подаруємо тобі яскраві емоції!

Табір занурить тебе в дружню атмосферу, ти отримаєш нові та незабутні враження від щирих знайомств навколо багаття, матимеш змогу здобути знання та навички з неформальної освіти, стати учасником командних спортивних змагань, бути переможцем та отримати приємні подарунки. Відчути себе у ролі художника та поринути у мистецтво, робити цікаві речі на надзвичайних майстер-класах, відчути чар природи Донеччини та закохатися в її красу та гармонію.

«Степовий Обрій 2021» - це унікальний наметовий табір на Донеччині, де підлітки можуть корисно та незабутньо провести час у пластовій атмосфері, який познайомить учасників з красою Донеччини та Пластом.

Табір є безкоштовним.

Вікова категорія учасників табору: 11-18

Дати проведення: 19-29 липня.

Локація табору: поблизу села Пискунівка.

Точка виїзду учасників: м. Краматорськ, вул. Двірцева 28 на місце табору - 19.07.21р. о 10:00 ранку за Київським Часовим Поясом.

 

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfhNSyx.../viewform..

Перевагу матимуть підлітки, які належать до вразливих категорій: багатодітна родина, родина, що опинилася в складних життєвих обставинах, дитина ветеранів АТО, внутрішньо переміщена особа.

Контактний номер телефону: +(380) 66 - 324 - 20 - 60, Гуцман Дмитро Євгенович.

Табір «Степовий обрій» організовується  «Пласт Краматорськ» в партнерстві з Управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, БО «БФ «Карітас Краматорськ» та  ГО «ПІ «Теплиця».

Additional information