Закінчився перший освітній модуль обласної програми розвитку молодіжних центрів Донецької області “Апгрейд”.

 

15 керівників новостворених молодіжних центрів взяли участь у програмі, де пройшли перші навчальні сесії, які допоможуть їм налагодити роботу молодіжних центрів згідно з законом України “Про основні засади молодіжної політики”. Зможуть залучатися до написання проєктів та створювати свої волонтерські корпуси.

 

У рамках першого модулю відбулась  зустріч з начальником управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, запрошені спеціалісти із Всеукраїнського молодіжного центру, які поділилися з молодіжними працівниками шляхами дослідження потреб молоді та процесу формування цільової аудиторії молодіжного центру.

 

Також до учасників завітали працівники Слов’янського міського центру зайнятості, які обмінялися досвідом роботи з молоддю та розказали яку профорієнтаційну роботу вони можуть запропонувати молоді у молодіжних центрах.

 

Програма “Апгрейд” була створена на основі проведеного Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром моніторингу молодіжних центрів Донецької під час якого було опитано понад 120 молодіжні центри щодо їх потреб та проблем. Метою проєкту є підтримка розвитку сучасної мережі молодіжних центрів Донецької області та налагодження їх роботи згідно з вимогами законодавства.

Additional information