Донецький обласний дитячо-молодіжний центр взяв участь у першому етапі обміну досвідом працівників молодіжних центрів «Building friendship: Ukrainian and Lithuanian centres»: онлайн-семінар у рамках програми обміну молодіжних центрів.

 

Упродовж 2 днів учасники з України та Литви обмінювалися власним досвідом про молодіжну політику в цих країнах, обговорювали її спільні риси та відмінності, напрацьовували ідеї для співпраці й обмінювалися контактами для їх реалізації Під час обміну учасники віртуально відвідали молодіжні центри один одного, побачили, як функціонують простори для молоді в Литві, і зрозуміли, що їх досвід може бути корисним для впровадження в Україні.

 

Попереду ще наступні етапи обміну та зустрічі офлайн і ДОДМЦ сподівається, що одного дня і ми зустрінемо на просторах Донеччини в гостях литовських молодіжних працівників. Організатори заходи Міністерство молоді та спорту України, Департамент у справах молоді Міністерства соціального захисту Литви та Всеукраїнський молодіжний центр.

Additional information