В Антикризовому медіа-центрі (м. Краматорськ) відбулась зустріч активної громадськості та представників  державного сектору щодо обговорення ключових результатів хвилі досліджень індексу  соціальної згуртованості та примирення в Україні, що висвітлює, зокрема, питання щодо рівня підтримки населенням реформ, задоволення якістю послуг, довіри до владних інститутів та відчуття безпеки у широкому розумінні цього терміну.

 

Були представлені результати як на національному, так і на обласному рівнях, зокрема для Донецької області та таких міст: Покровськ, Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут, Слов'янськ, Мар’їнка та Маріуполь.

 

Донецький дитячо-молодіжний центр долучився до обговорення результатів досліджень індексу  соціальної згуртованості та примирення в Україні, у рамках зустрічі, яка відбулась від імені Програми Агенства США з міжнародного розвитку USAID “Демократичне врядування у східній Україні”, Програми розвитку ООН і Центру сталого миру та демократичного розвитку (SeeD), на якій обговорили індекс соціальної згуртованості та примирення (SCORE) за 2021рік.

 

Індекс соціальної згуртованості та примирення (SCORE)- це аналітичний інструмент, який допомагає покращити розуміння соціальних процесів у громадах та визначити підґрунтя для проведення заходів з посилення єдності між ними. Результати дослідження 2021 року будуть використані USAID та Програмою розвитку ООН, а також представлені органам державної влади і місцевого самоврядування, представникам громадського суспільства.

 

Additional information