У м. Святогірськ фахівчинями КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» було проведено тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник».

 

Програма є національною та розроблено для фахівців, що працюють з молоддю. Вона базується на принципах міжсекторального та міжгалузевого партнерства та на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей.

 

Тож, молодіжні лідери с. Маяки, с. Пришиб, с. Тетянівка, с. Микільське, с. Сидорове, м. Слов'янськ та м. Святогірськ представники та представниці громадського та державних секторів по роботі з молоддю три дні поспіль були учасниками тренінгового інтенсиву, головною метою якого було надання практичних інструментів  та знань для удосконалення роботи з молоддю регіону.

 

Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, Святогірської міської ради (голова - Володимир Бандура) при активної участі відділу освіти, медицини, молоді, спорту, культури та туризму Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області.

 

Additional information