На теренах Волноваської територіальної громади проведено обласний пластовий табір.

 

 

У заході взяли участь 35 пластунів Донецької (міста Селидове, Маріуполь, Бахмут, Авдіївка, Волноваха, Покровськ), Запорізької (м. Мелітополь), Дніпропетровської (м. Павлоград), Луганської (м. Сєверодонецьк) областей та м.Київ.

 

 

 

 

Продовж семи днів учасники відпрацьовували практичні навички наметового таборування, здобували знання з історії Донеччини часів скіфської доби, краєзнавства, комунікації, лідерських навичок, пройшли веселе навчання з фінансової грамотності за допомогою гри «Життєвий капітал». У ході захопливої гри учасники розглянули історію грошей, дізналися що таке «економіка» і якою вона була у скіфів, перенеслися з минулого у сьогодення визначалися з професіями, розглянули статті сімейного бюджету та склали власні бюджети для проведення акцій.

 

У межах заходу пластуни відвідали Волноваський краєзнавчий музей, Великоанадольський музей лісу, комунальний заклад «Центр культурних послуг Волноваської міської територіальної громади», де представники Національно-культурного об'єднання греків «Астерізма» провели для них майстер-клас з виготовлення прапорців.

Additional information