19 серпня відбулася екскурсійна поїздка для молоді смт Нью – Йорк до міста Харкова.

 

Нагадаємо: лідерами обласного проєкту «Мобільний медіацентр» виявилася медійна команда «Ініціативна молодь українського Нью – Йорку», а головною нагородою була екскурсія до «Музею фотоілюзій» (м. Харків).

 

Тож, молоді громадські журналісти Донецької області мали змогу подивитися, обговорити та практично застосувати свої знання та навички фотожурналістів. Вибрати правильний ракурс чи фокус при зйомці, вдало розташуватися в кадрі, ще раз впевнитися в чарівному ефекті фотоілюзій – все це підвищило журналістські компетенції дівчат та хлопців та  стане в нагоді в їх медійнії професійнії діяльності.

 

Проєкт реалізовано КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» при підтримці управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА та за сприянням Програми ООН із відновлення та розбудови миру яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Additional information