Є ідея інноваційного проєкту?

 

Бажаєте змінити щось у своїй громад?

 

Вже є план, бачення та команда?

 

Але не встигли взяти участь в онлайн-сесії "Від Ідеї - до Змін" і вважаєте, що вже пізно щось змінити?

 

Тоді ця новина - для вас!

В межах проєкту «Банк Молодіжних Інновацій - Youth Innovations Bank» ми збираємо найкрутіші ідеї та найбільш креативні команди на “живий” офлайн-тренінг, який відбудеться 1-3 жовтня в Святогірську.

На цій кількаденній зустрічі ви дізнаєтеся все про підготовку, запуск та реалізацію інноваційних проєктів, складете для себе чіткий покроковий план найбільш цікавих, життєздатних та продуманих ідей від громад кожної з областей: Донецької та Луганської (загалом до 10 ідей з двох регіонів) зможуть отримати до 3000 доларів підтримки для втілення таких ідей в життя.

 

Як потрапити на нього?

Зібрати команду активістів зі своєї громади, що відноситься до Донецької або Луганської області. Команда повинна складатися з 2-5 осіб у віці до 35 років. Важливо, щоб хоча б один учасник був представником громадської організації або комунального підприємства (це важливо для отримання фінансування ).

Написати та до 31 серпня подати на розгляд конкурсної комісії свій план інноваційного проєкту, який вирішить одну із найбільш актуальних проблем вашої громади.

 

Форма для подачі проєктів - за посиланням:

https://forms.gle/2zRutsugmnEfWN2k9

 

З вами зв'яжуться представники організаторів та розкажуть все-все в деталях.

Якщо ви брали участь в онлайн-сесії "Від Ідеї - до Змін" - круто! Вам буде набагато простіше написати якісний план реалізації проєкту та показати всі сильні сторони і переваги вашого проєкту.

Якщо ви не брали участь в цьому заході - не біда! Так, зізнаємося, буде складніше, але якщо у вас є дійсно запальна ідея - ми надамо вам куратора з учасників, які пройшли інноваційну онлайн-сесію, представляють вашу громаду та готові допомогти вам!

 

Якщо у вас залишилися питання - пишіть в коментарях! Обов'язково надамо відповідь всім!

#UNRPP #Youth_Innovations_Bank #WLD

 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Виконавчий партнер: ГО Рада жінок Донеччини.

Локальні партнери: ГО "Маріупольська Спілка Молоді", Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, (Луганський обласний молодіжний центр), Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

 

Additional information