З нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, спільно з КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіний центр», при сприянні департамента соціального захисту населення Донецької ОДА було організовано та проведено святковий флешмоб "Ти у мене єдина!" серед дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Донецької області.

 

 

Також було організовано виготовлення святкового фільму, присвяченого 30-річчю Незалежності: https://youtu.be/0gzh5RwjZlA

 

Головною метою святкового флешмобу є формування у дітей та молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, почуття вірності та любові до України.

Активну участь у заході прийняли діти та молодь, які відпочивають та оздоровлюються у таборах оздоровлення та відпочинку Донецької області.

 

А саме: товариство з обмеженою відповідальністю "Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Іскорка" (м. Святогірськ), комунальне підприємство "Обласний дитячо - молодіжний санаторно - оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини' (м.Святогірськ), приватна установа "Позамicький заклад оздоровления та відпочинку "Брусіно" (м. Лиман, селище Старий Караван), позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Яструбок" (м. Святогірськ), дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юний моряк» (смт. Урзуф), санаторно- оздоровчий центр соціальної реабілітації "Смарагдове місто" ( Лиманський район, с.Соснове), приватна установа "Дитячий заклад оздоровления та відпочинку «Шоколад» (м. Святогірськ), lитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Сонячний" (c. Юр'ївка) та дитячий оздоровчий центр «Дружба» (с. Нескучне).

 

Близько 2000 дівчат і хлопців Донеччини привітали Україну та подарували прекрасні концертні номери та щирі вітання. Приєднатися до святкового флешмобу "Ти у мене єдина!" також були запрошені всі заклади оздоровленення дітей та молоді України.

 

Відео тут:

https://youtu.be/x-qSdPqOq30

https://youtu.be/8zt0fmhiLZA

https://youtu.be/CqFShgMArtE

https://youtu.be/7-46K-OleJI

https://youtu.be/1Gt7kdl7pd8

https://youtu.be/YDCcJJKUnKY

https://youtu.be/jIrPO_oVZQ4

https://youtu.be/yynvdo4sXbo

https://www.youtube.com/watch?v=nbLk1p9LqFg

 

Additional information